
Gorički trubači, Stefan i Tibor, osvojili prve nagrade na Bistričkom zvukoliku
Međunarodno mješovito natjecanje glazbenika "Bistrički zvukolik" održano je 24. i 25. studenog, a nove uspjehe tu je upisala Umjetnička škola Franje Lučića. Naime, učenici Stefan Gjorgiev i Tibor Rajtarić osvojili su prve nagrade u svojoj kategoriji i tako učinili ponosnima profesora Tomislava Špoljara.
Sedmo po redu međunarodno mješovito natjecanje glazbenika, koncerti i radionice koji uz to idu, ove godine iznimno su se zbog epidemioloških mjera održali u Dugom Selu posljednja dva dana. Trubači Umjetničke škole Stefan Gjorgiev (94,5 bodova) i Tibor Rajtarić(92,9 bodova) osvojili su prve nagrade. Uz njih natjecanju je pristupio još jedan učenik goričke škole, Andrija Eme Čerić kojemu je ovo bilo prvo natjecanje i koji se ovom prilikom uspješno predstavio u prvoj etapi 4. kategorije, s osvojenih 84,727 bodova.
-Velike čestitke našim marljivim učenicima i njihovom profesoru Tomislavu Špoljaru! Svi oni se zahvaljuju svojoj korepetitorici prof. Ivi Šorši na pripremi za natjecanje te prof. Marini Matolić, službenoj korepetitorici natjecanja-poručili su iz UŠ Franje Lučića.
Ovaj uspjeh još jedna je potvrda kvalitetnog rada s učenicima, pa nije čudo što za profesora Tomislava Špoljara padaju samo riječi hvale za rad s učenicima.
Galerija slika

Nastavlja se ciklus besplatnih edukacija o financijskoj pismenosti i upravljanju novcem

"Putevima Domovinskog rata": Velikogorička UHBDR - Zračna luka Zagreb posjetila Aljmaš i Vukovar

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!
