
Gradska knjižnica od danas ponovo otvorena
Gradska knjižnica Velika Gorica danas je otvorila vrata svojim korisnicima. Podsjetimo, nakon razornog potresa prije tjedan dana u kojem je bilo oštećenja u njenim prostorima, Gradska je knjižnica privremeno morala zatvoriti svoja vrata.
U potresu je srušeno mnoštvo polica, popadale su knjige, a upitna je bila i sigurnost zgrade Pučkog otvorenog učilišta u kojoj se nalazi Odjel za odrasle i Dječji odjel knjižnice. Statičar je nakon pregleda utvrdio da se zgrada može nesmetano koristiti, pa od danas, 5. siječnja ponovo vrata otvaraju oba odjela.
Knjige su u međuvremenu posložene, a još se čeka nekoliko novih polica jer su stare oštećene potresom.
-Zbog oštećenja dijela polica na Dječjem odjelu posudba stripova i znanstvene literature za djecu bit će otežana te vas molimo za razumijevanje-izvijestili su iz Dječjeg odjela.
Gradska knjižnica od danas radi prema svom redovitom rasporedu od 8 do 19,30 sati, a sutra, na blagdan Sveta tri kralja bit će zatvorena.

Nastavlja se ciklus besplatnih edukacija o financijskoj pismenosti i upravljanju novcem

"Putevima Domovinskog rata": Velikogorička UHBDR - Zračna luka Zagreb posjetila Aljmaš i Vukovar

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!
