Ivana Mlinar i Ivana Novković predale potpise za kandidaturu za čelne funkcije u Velikoj Gorici
Kandidatkinje koalicije SDP-a, Možemo!, GLAS-a i DOSIP-a za čelne funkcije Grada Velike Gorice, Ivana Mlinar za gradonačelnicu i Ivana Novković za dogradonačelnicu, točno u podne službeno su predale potpise za kandidaturu.
– Zahvalna sam svakoj građanki i svakom građaninu Velike Gorice i okolice koji su nam dali svoj potpis podrške za kandidaturu koju danas ponosno predajemo. Zahvalni smo i na svakom prijedlogu i konstruktivnoj kritici, jer ćemo nastojati uvažiti svaku koja je usmjerena na dobrobit svih. U ime cijelog mojeg tima hvala od srca još jednom i priželjkujem korektnu kampanju koja će biti isključivo u interesu građana našeg grada – poručila je Ivana Mlinar.
Predaja potpisa označava početak službene kandidature Ivane Mlinar i Ivane Novković, koje naglašavaju da će u predstojećoj kampanji slušati ljude, uvažavati potrebe zajednice te ponuditi rješenja koja će Veliku Goricu učiniti gradom za sve.
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču