Jane zapjevale iz svojih domova i poručile: „Da bi nam svi zdravi bili!“
Na inicijativu njihove predsjednice 'u miru', u danima kada nedostaju zajedničke probe, koncerti i pjesma, kad ih situacije tjeraju da pronađu neki novi model druženja, srećom kao nadahnuće uvijek nam se nudi glazba, pa su tako i članice VIS-a Jane odlučile zapjevati iz svog doma.
Uz primjenu današnjih tehnologija, pjesma im je ponovno poslužila kao motiv i poruka kako glazba ruši sve barijere, kako glazba nema granica.
Kako kažu cure, stoga su uz mobitele od sobe do sobe, i prema svojim mogućnostima, priložili svoj mali doprinos u glazbenu povijest ovog čudnovatog vremena.
Izvele su pjesmu 'Dobar večer dobri ljudi' u aranžmanu Ivana Potočnika. Pripremila ju je Ana Jaklinović dok je montažu odradio Danijel Skrbin.
U ansamblu Jane zapjevale su Kristina Kromar, Tihana Tičarić, Nataša Cigetić, Alina Haraminčić, Martina Žerjav, Jelena Vatavuk, Kristina Majdak, Silvana Zdelar, Meri Barišić, Ines Sandy Pendelin, Petra Klenović, Ana Martinjak, Anka Nekić, Marina Keleković, Ana Jaklinović
-Da bi nam svi zdravi bili!-poručile su za kraj Jane, a vi ih poslušajte u videu koji donosimo u nastavku teksta.
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga
Tjedna akcija goričke policije: Gotovo 50 prekršaja vozača, više od pola zbog brzine
Pijan galamio i razbijao po lokalu u Šćitarjevu, policija ga uhitila