Još jedna uspješna akcija: Krv darovalo 299 građana, među njima 13 novih darivatelja!
27.03.2025. / Maja Peranić
Završila je još jedna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Crvenog križa Velika Gorica. Krv je uspješno darovalo 299 građana.
-Tri dana akcije darivanja krvi i sjajan rezultat! Pozivu na darivanje se odazvalo 368 darivatelja, a krv je uspješno darivalo 299 darivatelja.
Velikoj obitelji darivatelja na ovoj se akciji pridružilo i 13 novih - istaknuli su iz Crvenog križa.

-Hvala od srca svim darivateljima - dodali su.
Nova akcija dobrovoljnog darivanja krvi u Velikoj Gorici održat će se krajem travnja. Do tada imate dovoljno vremena skupiti hrabrosti i odvažiti se na ovaj velik korak za koji vam je potrebno tek nekoliko minuta vašeg vremena - dovoljno da nekome spasite život.
(foto: Crveni križ Velika Gorica)
Zadnje objavljeno
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga
Tjedna akcija goričke policije: Gotovo 50 prekršaja vozača, više od pola zbog brzine
Pijan galamio i razbijao po lokalu u Šćitarjevu, policija ga uhitila