Kako kroz spašavanje braka spasiti sebe: Predstavljanje knjige Vesne Oršulić
26.03.2023. / Klara Kosić
Gradska knjižnica Velika Gorica poziva na predstavljanje knjige „Spašavala sam brak, a spasila sebe“ koje će se održati u četvrtak, 30. ožujka 2023., u 18 sati u Središnjem odjelu za odrasle Gradske knjižnice Velika Gorica.
Specijalistica obiteljske medicine, gestalt psihoterapeutkinja i seksualna savjetnica mr.sc. Vesna Oršulić predstavit će svoju knjigu "Spašavala sam brak, a spasila sebe". Uz autoricu, o knjizi će govoriti i Tomislav Birtić, izdavač.
Našoj nekadašnjoj sugrađanki ovo je treće objavljeno djelo, nakon crtica iz Domovinskog rata naslovljenih "Moja ratna priča" te zbirke kratkih priča "Priče iz ordinacije i poneka erotska".
Zadnje objavljeno
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu