Kako njegovati kožu lica i tijela nakon ljeta saznajte na Četrtom četrtku
Gradska knjižnica u svom Središnjem odjelu za odrasle u četvrtak 25. rujna od 18:00 sati organizira „Četrti četrtek – radionicu njege lica i tijela nakon ljeta“.
Radionicu će voditi Renata Muždalo Grgić, majstor medicinski kozmetičar s gotovo tri desetljeća iskustva, više od 20 godina vodi kozmetički centar, posljednje dvije godine i svoj vlastiti u našem gradu. Kao edukator i trener prenosi znanje o aparatima i brendovima, uvijek prateći svjetske trendove i novitete kako bi klijentima pružila najbolje i beauty industrije.
Renata će održati interaktivnu i otkriti na što treba pripaziti u njezi lica nakon ljeta – kako pojačati hidrataciju, kako umiriti kožu i ublažiti hiperpigmentaciju, što koristiti od krema i seruma u kućnoj njezi, a što u profesionalnoj njezi kako bismo imali zdravu i njegovanu kožu lica. Također, radionica će obuhvatiti i savjete za njegu tijela nakon sunca, mora, soli i vjetra te kako koži vratiti balans i zdrav izgled.
Sudjelovanje u radionici je besplatno, ali je obavezna prijava osobno u knjižnici, e-mailom na: posudba@knjiznica-vg.hr ili telefonom na 01/6222-948 do popunjenja mjesta.

(Foto 1: Pexels/foto 2: GKVG)
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo