'Kiše jesenje' Prljavog kazališta nadjačale kišu s Radićeva trga! Uz omiljene hitove Goričani proslavili rođendan grada
Šećer na kraju Dana Grada bio je sinočnji koncert Prljavog kazališta na Trgu Stjepana Radića. Unatoč kiši koja je cijeli dan neumorno padala Velikogoričani su preplavili Radićev trg i uživali u hitovima omiljenih Prljavaca.

Koncert su, prigodno, otvorili pjesmom "Kiše jesenje", pa je ova današnja kiša brzo bačena u drugi plan. Raspjevani građani pod kabanicama, među kojima je bilo puno djece uživali su u rođendanskom koncertu koji im svake godine na Dan grada, 13. prosinca, poklanja Grad Velika Gorica.
"Ne zovi mama doktora", "Heroj ulice", "Lupi petama", "Korak po korak", "Marina" te svevremenska "Ruža hrvatska" kao i mnogi drugi hitovi orili su se Galženicom koja je uglas s Prljavcima pjevala svaki stih.

Djelić atmosfere s koncerta zabilježio je i naš fotoobjektiv pa pogledajte fotogaleriju u nastavku.

Galerija slika
Blagdanski koncert KUD-a Gradići i prijatelja
Dvorana puna do posljednjeg mjesta: „Božić u Gorici“ uz domaće zborove i čuvare tradicije
Velikogorička priča o Ivanu Bariću: "Kada uđem u kuhinju, vanjski svijet za mene ne postoji"
[VIDEO] Marcelo Brozović proslavio Božić s obitelji pa asistirao Cristianu Ronaldu u novom slavlju svog Al-Nassra
Počinje Hvidra, zna se i raspored otvaranja 33. izdanja tradicionalnog malonogometnog turnira
Krenulo peto izdanje Božićnog rukometnog turnira RK Zagorica: U nedjelju se još igra po skupinama, u ponedjeljak završnica i borba za medalje