Kučka biciklijada sve bliže
18.06.2017. / Ivana Ćurić
Manje od tjedan dana dijeli nas od 1. Kučke biciklijade koja se 24. lipnja održava u organizaciji Udruge žena Kuče.
Prijave traju, a može se prijaviti putem facebook eventa i fb stranice Udruge žena ili pak na sam dan biciklijade. Sudjelovati mogu svi bez obzira na dob, a oni mlađi od 14 moraju biti u pratnji odrasle osobe. Kučka biciklijada održava se po pravilima Hrvatskog biciklističkog saveza, a kako bi sudionici bili što sigurniji dežurat će policija i medicinski tim.
Organizirane su tri utrke asfaltna, extreme i rekreativna vožnja, a nakon utrka usliejdit će i velika fešta ispred Društvenog doma u Kučama gdje je start/cilj Kučke biciklijade.
Zadnje objavljeno
Petrovina na Plesu nastavila savršen pobjednički niz: U subotu se MNL VG Sjever igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
Galović 'trpa' i dalje, nevjerojatni povratak Dubranca: Vodeća Lučelnica u subotu dočekuje Brešku ligu, igra se veliki derbi Donjeg Hruševca i maksimalne Velike Bune
Memorijalni malonogometni turnir "Božidar Vitez" okupit će ekipe u Kobiliću
Još jedan napadač stigao u Goricu: Od samog početka bili su najkonkretniji i odmah sam osjetio koliko me žele dovesti
Ljetna darivalica Gradske knjižnice: Osvojite godinu dana članstva za sebe i prijatelja
Drvene kapele Turopolja ponovno postaju koncertne pozornice: Počinje Festival Sancta Barbara