Ljetni kamp u Veleševcu: Deset srednjoškolaca s područja Općine Orle besplatno će uživati u boravku u prirodi
Počeli su ljetni praznici i mladi imaju slobodnog vremena napretek. Za one kojima je boravak u prirodi na srcu odlazak u ljetni kamp bit će pravi izbor. Općina Orle od 4. do 8. srpnja organizira kamp u Veleševcu za desetero svojih mladih sumještana, uvjet za sudjelovanje je da imaju između 15 i 18 godina. Za sudionike je organizirana besplatna prehrana i stručni nadzor te pregršt aktivnosti.
- Mladi će moći uživati u igrama poput scavenger huntu i slingshot game, izrađivati lanterne od papira i herbarije, uživati u filmskim večerima i karaokama, a održat će se i mini olimpijske igre – otkrili su nam organizatori.
Kamp je organiziran u sklopu EU projekta „54+ za 29+ - zajedno do posla“, a ovo je tek prvi u nizu. Tijekom rujna održat će se i drugi kamp.
Prijaviti se možete putem maila josipa.lukac@opcina-orle.hr ili na broj 091 6204 274.
Foto: Marko Lukunic/Pixsell
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga