Mažoretkinje PK Barbara putuju na kvalifikacije za Državno prvenstvo
28.02.2024. / Maja Peranić
Barbarice s napetošću iščekuju kvalifikacijski turnir za 11. Državno plesno prvenstvo. Kvalifikacije će se održati u Sisku ove nedjelje, 3. ožujka. Koreografije se bruse i dotjeruje sinkronizacija, radi se punom parom, kažu iz PK Barbara.
-Red treninga, red lijepljenja šljokica, puno nestrpljenja i pomalo nervoze – kažu Barbarice uoči kvalifikacija.
Mažoretkinje na kvalifikacije idu s 32 koreografije u 3 dobna razreda, te 6 formacija: 3 kadetske, 2 juniorske i 1 seniorskoj, te 2 dječje formacije u show programu.
Barbarice su domaćini 11. Državnog prvenstva u ktg solo, duo-trio i mini formacije koje će se u Velikoj Gorici održati od 25. - 26. svibnja 2024.
Podržimo ih!
foto: PK Barbara
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Nikola Rak i Vrbovec izbacili Kurilovec iz županijskog Kupa nakon raspucavanja, bez polufinala ostao i Mraclin
Carević: Ogroman je bio ulog, baš sam zadovoljan i sretan
"Boginja" - nova izložba u Galeriji Galženica
Na današnji dan prije 66 godina osnovano Pučko otvoreno učilište Velika Gorica! Pridružite se proslavi rođendana
U župnoj crkvi u Kravarskom održan tradicionalni koncert Tamburaškog orkestra HRT-a
Velika Mlaka jurjevskim krijesom proslavila 700 godina prvog spomena mjesta