Mlada tamburašica Elizabeta uspješna na međunarodnom natjecanju
Na 11. međunarodnom natjecanju tamburaša u Požegi predstavila se i Elizabeta Rebernišak, mlada i nadarena tamburašica, učenica Umjetničke škole Franje Lučića iz Velike Gorice. Gotovo da i nema glazbenog natjecanja na kojemu se predstavnici goričke umjetničke škole svojim rezultatima posebno ne istaknu. Elizabeta je ovog puta osvojila sjajnu drugu nagradu.

Podsjetimo, prije desetak dana mlada je tamburašica nastupila i na županijskoj razini 63. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa na kojem je također osvojila drugu nagradu u drugoj kategoriji discipline bisernica, o čemu smo ranije pisali - ovdje.
Elizabetin ponosni mentor je nastavnik Tomašević Danijel, prof. dok ju je na klaviru pratio Krešimir Starčević, prof.
Iz škole su učenici i njezinim profesorima uputili čestitke kojima se ovim putem pridružujemo!
(foto: UŠ Franje Lučića)
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga