Mladi vatrogasac kiti se medaljama: Luka Čučuković 1.na Međimurskoj utrci!
28.04.2024. / Maja Peranić
Vatrogasni operativac DVD-a Novo Čiče Luka Čučuković sudjelovao je na 10. Međimurskoj utrci vatrogasaca, u utrci 6 km, gdje je sa rezultatom 0:27:44 opet osvojio 1 mjesto u kategoriji 20-29 godina!
Ovo je već druga medalja oko vrata mladog vatrogasca s vatrogasnih utrka u samo tjedan dana. Podsjetimo, Luka je prošle nedjelje ovojio 1.mjesto na utrci u Čakovcu.
Iz DVD-a Novo Čiče ponosni su na svog člana.
-Čestitamo našem Luki na opet izvanrednom rezultatu i želimo mu puno sreće na slijedećim vatrogasnim utrkama i na budućim osvojenim rezultatima. Svaka čast Luka, ponosni smo na tebe. Bravooo-poručili su mu kolege vatrogasci.
Foto:DVD Novo Čiče
Zadnje objavljeno
Velika uskrsna ispovijed našeg dekanata počinje ovog vikenda, evo rasporeda i prilike za sakrament pomirenja
Barbarice spremne za novu natjecateljsku sezonu, odlaze na kvalifikacije za Državnom prvenstvo!
Malena Mila iz "Cicibana" osvojila drugo mjesto na likovnom natječaju "Putevima Slave Raškaj"
Dodijeljene nagrade 17. “Turopoljske poculice”: “Majka” i “Homo sapijensi opali z Marsa” najbolji među 42 rada
Proglašeni pobjednici natječaja u pisanju poezije
Zrakoplovna škola slavi 50 godina, ravnatelj Vedran Šarac: „Jedina želja je da škola napokon dobije prostor kakav zaslužuje!”