
Monodrama Karmen Sunčane Lovrić o utjecaju društvenih mreža na zdravlje mladih
Autorska monodrama „Dodaj me” Karmen Sunčane Lovrić u Dvorani Gorica na rasporedu je u ponedjeljak i utorak 26. i 27. veljače od 19:30 sati.
Predstava je namijenjena srednjoškolcima, a radi se o komediji s crnim humorom koju izvodi Karmen Sunčana Lovrić. Ona na satiričan i tragikomičan način propitkuje suvremenu potrebu, neophodnost i realnost svakodnevnog korištenja pametnog telefona te kreiranje virtualnih verzija sebe na društvenim mrežama.
Protagonistica ove predstave je Marina, studentica prve godine fakulteta koji nije htjela upisati. Marina ima plan i u pokušaju da “živi svoje snove” i postane influencerica, kreće u transformaciju online verzije sebe i pretvaranje u svoju savršenu Instagram verziju. Na kraju, sve ovisnija o broju pratitelja i lajkova postaje sve usamljenija.
Rasplet predstave svi zainteresirani srednjoškolci moći će pogledati u Pučkom otvorenom učilištu.
Ulaznice nisu u slobodnoj prodaji.

Olić na početku novog kvalifikacijskog ciklusa među Mlade Vatrene pozvao Josipa Cundekovića: Već prva utakmica protiv Turske bit će veliki izazov

Nastavlja se Turopoljska liga cestovnog trčanja: Dopredsjednik Martinović i tajnik AK Turopolje Malčević na stazi 'kod Radara' ugostili Meštra iz Dobro jutro, Hrvatska

Najranjiviji sudionici u prometu sutra pod nadzorom policije

Krenula izgradnja dječjeg vrtića u Kurilovcu: Bit će mjesta za 200 mališana

PRVA U HRVATSKOJ Turistička zajednica Zagrebačke županije potpisala Glasgow Declaration on Climate Action in Tourism

Budimir predvodi napad Vatrenih protiv Farskih Otoka i Crne Gore: Znamo da jedan slab dan može ugroziti naše ambicije
