
Nadolazeća kiša kvari planove: Ove subote nema događanja na otvorenom
Ovoga vikenda stiže nam kiša i zahladnjenje, a sve to kvari planove za aktivnosti na otvorenom.
Društvo žena Anđela Lovreković iz Mraclina odgodilo je svoju manifestaciju "Po starinski", pa ćete se stoga bažula moći najesti tek sljedeće subote, 24. rujna, a program će se odvijati po istom rasporedu.
Ista je situacija i s festivalom Via VINO - zadnja večer guštanja u vinu u našoj Lugarnici Čardak premještena je za tjedan dana, pa se još stignete prijaviti na info@visitzagrebcounty.hr, a program, koji ostaje nepromijenjen s iznimkom datuma, možete pogledati ovdje.
Tužnija je vijest za bicikliste koji su se sigurno već pripremili za Biciklijadu VG-ZG-VG. Nažalost, zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta biciklijada je otkazana i neće se održati ove godine.

Gurlica i Žarkov ostaju još dvije godine: Vjerujem u ovu ekipu, stručni stožer i cijeli projekt kluba

Josip Mitrović se vratio u Hrvatsku, ali je zaobišao Goricu

Čuvajmo „zdenčeke” u Kostanjevcu: Sučija Donja Lomnica postavila table s imenima, a put do njih pokazat će vam karta

Najavljeni radovi HEP-a: Bez struje ovih dana više ulica u gradu i nekim naseljima

Jelačićeva ulica i odvojak te Gupčeva ulica bez vode zbog radova

Carević odabrao kadar za Kranjsku Goru: Još tri tjedna priprema prije početak nove prvoligaške sezone
