Pokupsko: Svijeće i molitva za poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskog rata
Povodom blagdana Svih svetih i Dušnog dana izaslanstva Ministarstva obrane, Ministarstva hrvatskih branitelja, Ministarstva unutarnjih poslova, udruga proizašlih iz Domovinskoga rata i Zagrebačke županije obilježili su sjećanje na pokojne na mostu u Pokupskom.
Izlaslanstva su položila vijence i zapalila lampaše ispred spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskoga rata na mostu preko Kupe u Pokupskom. Izaslanstvo Zagrebačke županije predvodio je predsjednik Županijske skupštine Mato Čičak.
-Po prvi puta vijence polažemo zajedno s izaslanstvima ministarstva obrane, branitelja i unutarnjih poslova. Vjerujem da smo time započeli tradiciju zajedničkog polaganja vijenaca na ovome mjestu, u spomen na sve koji su dali živote za našu domovinu- izjavio je Čičak.
Nakon polaganja vijenaca kratku molitvu predvodio je vlč. Vedran Pejak-Pašić.
(foto: Zagrebačka županija)
Galerija slika
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova