Predstava o napuštenim životinjama za vrijeme blagdana
01.12.2016. / Nefertum IT
U nedjelju, 4 prosinca, u dvorani Gorica prikazat će se predstava Scene Gorica, za male i velike-Ulični skitači i Djed Božićnjak.
Riječ je o božićnom cabaretu za one u velikim i malim cipelama. Poznatu priču o životinjama koje se bore za svoj opstanak u svijetu Lana Šarić preradila je u priču aktualnu u ovom vremenu – o napuštenim životinjama za vrijeme božićnih blagdana.
Kako i na koji način životinje preživljavaju kada su napuštene i tko ih u zadnji trenutak spasi saznat ćete iz ove dirljive predstave koja priča o ljudima, o ljudskosti i bezdušnosti, o prijateljstvu i ravnodušnosti. Predstavu realizira mlada, ali ambiciozna ekipa na čelu s redateljem Ivanom Plazibatom. Glume Marija Kolb, Ivan Magud te Igor Baksa. Predstavu punu božićnog ugođaja uglazbio je Igor Baksa i tako napravio mali cabaret za djecu, a i one koji se još uvijek tako osjećaju.
Riječ je o božićnom cabaretu za one u velikim i malim cipelama. Poznatu priču o životinjama koje se bore za svoj opstanak u svijetu Lana Šarić preradila je u priču aktualnu u ovom vremenu – o napuštenim životinjama za vrijeme božićnih blagdana.
Kako i na koji način životinje preživljavaju kada su napuštene i tko ih u zadnji trenutak spasi saznat ćete iz ove dirljive predstave koja priča o ljudima, o ljudskosti i bezdušnosti, o prijateljstvu i ravnodušnosti. Predstavu realizira mlada, ali ambiciozna ekipa na čelu s redateljem Ivanom Plazibatom. Glume Marija Kolb, Ivan Magud te Igor Baksa. Predstavu punu božićnog ugođaja uglazbio je Igor Baksa i tako napravio mali cabaret za djecu, a i one koji se još uvijek tako osjećaju.
Zadnje objavljeno
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić