Predstava "U mojoj glavi" u sklopu Tjedna mentalnog zdravlja
U tjednu od 8. do 12. listopada obilježava se Tjedan mentalnog zdravlja u sklopu kojeg je Gorički klub mladih organizirao predstavu Teatra Tirena "U mojoj glavi" za učenike viših razreda osnovnih škola koja se održala u dvorani Galženica.
Predstava je to koja je nastala s ciljem pokretanja dijaloga i povećanja svijesti o opasnostima mentalnih bolesti i važnosti mentalnog zdravlja.
Osim predstave, GKM je pokrenuo kampanju putem društvenih mreža kojom želimo osvijestiti važnost brige za mentalno zdravlje - ako netko slomi ruku, nećemo mu reći; "ma to si samo umislio/la" ili "prošeći, bit će ti bolje", pa tako osvijestimo i koje poruke šaljemo bližnjima s problemima koji se tiču mentalnog zdravlja.
Više informacija o savjetovalištu se može naći ovdje.
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta