
Predstavljanje fakulteta u Goričkom klubu mladih
I ove godine Gorički klub mladih organizira predstavljanja fakulteta za sve maturante. Kako bi im olakšali odabir, u tri dana predstavit će se više od 15 fakulteta. Predstavljanja će voditi velikogorički studenti od koji će maturanti moći saznati sve što ih zanima.
Predstavljanja počinju večeras u 19,45 sati u Goričkom klubu mladih, a nastavljaju se tijekom četvrtka i petka. Večeras se predstavljaju Pravni, Edukacijsko- rehabilitacijski, Prirodoslovno- matematički, Prehrambeno- biotehnološki te Veterinarski fakultet. Četvrtak donosi predstavljanje Medicinskog, Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Agronomski, Kineziološki i Stomatološki fakultet, dok će se u petak maturanti moći upoznati s Filozofskim, Ekonomskim, Učiteljskim, Fakultetom političkih znanosti, Tehničkim veleučilištem Zagreb te Fakultetom elektrotehnike i računarstva.
-Ako postoji interes za predstavljanje fakulteta koji nije na popisu, molimo da nam se učenici jave na mail gorickiklubmladih@gmail.com- poručili su iz Goričkog kluba mladih.

Osobe starije životne dobi mogu ostvariti pravo na besplatno pravno i psihološko savjetovanje i tijekom srpnja

Besplatni ljetni kamp za velikogoričke osnovnoškolce s disleksijom u srcu Vukomeričkih gorica

Najbolji svjetski vozači Motogymkhane dolaze u Veliku Goricu na 11. Europsko prvenstvo

Ilba graditeljstvo osvojila Memorijal Nikole Gmižića: David Gogić najbolji igrač, Luka Komšić najbolji vratar, Vito Ferina prvi strijelac

Ljeto u Buševcu uz popularni BUŠ KUŠ, stand up-ove, burgere, tortilje i turopoljsko pivo

Gorica 'opustošila' Šibenik: Stigla i dva veznjaka, Španjolac s iskustvom Reala i Manchester Cityja i Splićanin koji je igrao finale Lige prvaka mladih s Hajdukom
