Prikupili preko tonu i pol hrane i potrepština: Učenici Kumičića umjesto priredbe odabrali humanitarku za Kuću svetog Josipa
Umjesto božićne priredbe, učenici 4.c razreda OŠ Eugena Kumičića odabrali su provesti humanitarnu akciju za Kuću svetog Josipa te su , osim prikupljenih preko tonu i pol rane i potrepština pripremili poklon za svakog štićenika.
Djecu valja od od malena uči empatiji i humanosti te kako činiti dobra djela, znaju to mnogi roditelji, a još je lakše kad u tome imaju podršku učitelja. U nevjerojatnoj humanitarki učenici Kumičića izveli su pravu božićnu čaroliju kojom su pomogli štićenicima Kuće svetog Josipa.
-Danas je uz pomoć predivne ekipe iz 4.c Oš Eugen Kumičić pod vodstvom učiteljice Davorka Ilečić u Kuća sv. Josipa za nezbrinutu djecu dostavljeno preko tonu i pol hrane i potrepština, te personalizirani poklon za svako od djece, štićenika Doma. Umjesto priredbe, ovi četvrtaši su odabrali humanitarnu akciju što govori o tome kako ih se od malena uči dobrim djelima (hvala roditeljima i učiteljici)-napisala je Marija Šapina Gale tijekom jučerašnje dostave paketa na njihovo odredište.

I Dječji vrtić Velika Gorica u humanitarnoj akciji
Dobra djela ovih dana činili su i vrtićanci.
-Posebnu zahvalu dugujem Dječjem vrtiću Velika Gorica , ravnateljici , svim djelatnicima i djelatnicama na pokretanju akcije u vrtiću te posebno roditeljima koji su se odazvali i ove blagdane učinili čarobnima djeci koja će i ovaj Božić proslaviti u Domu za nezbrinutu djecu. Hvala svim mojim prijateljima koji si se odazvali te donirali hranu, potrepštine i poklone za djecu. Što se mene tiče, najuspješnija BOŽIĆNA ČAROLIJA do sad...Hvala vam svima od srca-zaključila je Šapina.
Galerija slika
Fešta Splićana u Turopolju: Nova tri komada za četvrti uzastopni poraz Gorice
Groblja se uređuju za blagdan Svih svetih: Građanima na raspolaganju alati za čišćenje i održavanje
Na Udarnik stiže Marko Pancirov i njegov Samobor, Turopolje dočekuje raspucanu Veliku Mlaku
Pripeljaš najprecizniji letač na K7 kupu goričkog aerokluba
Članovi Dječjeg gradskog vijeća Velike Gorice aktivni u Hrvatskom saboru
Carević: Imam ogromnu vjeru u ovu momčad, ali i oni moraju vjerovati u sebe; Filipović: Mislim da je vrijeme da se svi zajedno malo uozbiljimo