Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Šćitarjevo će u nedjelju, 5. srpnja ponovno biti mjesto okupljanja brojnih mještana, prijatelja i posjetitelja koji će zajedno proslaviti tradicionalno proštenje. Očekuje vas dan ispunjen raznovrsnim sadržajima, ugodnom atmosferom i bogatim programom za sve generacije.
Tijekom cijelog dana posjetitelji će moći uživati u brojnim događanjima koja će obilježiti ovu tradicionalnu proslavu, a večernji dio programa rezerviran je za opuštanje, druženje i odličnu glazbu.
Od 20:00 sati, ispred Caffe Bara Atlantis, na otvorenom, započinje glazbeni program uživo koji će dodatno upotpuniti atmosferu.
Uz hladna pića, ugodan ambijent i ljetnu večer, za dobru zabavu pobrinut će se Teo Kerkez, Dorian Kunić, Karlo Međeral i Josip Benšak. Raznovrstan glazbeni repertoar i odlična atmosfera jamče zabavu do kasnih večernjih sati.
Organizatori pozivaju sve željne dobre glazbe, druženja i opuštene atmosfere da navrate u Šćitarjevo te zajedno provedu večer ispunjenu pjesmom, smijehom i pozitivnom energijom.
Ne propustite tradicionalno Proštenje u Šćitarjevu i večernje druženje u Caffe Baru Atlantis, gdje vas u nedjelju od 20 sati očekuje glazba uživo, osvježavajuća pića i nezaboravna ljetna atmosfera.

Podrška strukovnom obrazovanju: 36 učenika iz Zagrebačke županije dobilo stipendije za deficitarna zanimanja
Crveni križ Velika Gorica poziva na izvanrednu akciju darivanja krvi u petak
Goričkim gimnazijalcima državna matura nije bauk! Josip Tomić ostvario najbolji rezultat u Hrvatskoj: „Znao sam da sam dobro napisao, ali nisam to očekivao”
JRE-Hrvatska i TZ Zagrebačke županije jačaju gastronomsku ponudu kroz novi projekt
Velikogoričanin Tin Kaurić postao europski prvak u akvatlonu i osvojio povijesno zlato za Hrvatsku: Možemo biti itekako zadovoljni sretni i ponosni!
Vatrogaskinje DVD-a Ribnica među hrvatskim predstavnicima na međunarodnom natjecanju u Austriji