"Provod" u Buševcu: Ekipu na kazališnim daskama predvode Filip Detelić i Tin Sedlar
U Domu kulture Buševec, u petak, 20. lipnja, održat će se predstava pod nazivom „Provod“. Riječ je o komičnoj misteriji o pamćenju, prijateljstvu i granicama razuma koju na „daskama koje život znače” izvode Filip Detelić i Tin Sedlar sa svojim prijateljima Josipom Brakusom, Lukom Petrušićem i Matijom Šakoronjom.
-Pet muškaraca budi se na nepoznatoj lokaciji. Ne znaju gdje su. Ne znaju kako su tu došli. I, što je najgore, ne sjećaju se apsolutno ničega od prethodne noći. Osim ako netko od njih zna nešto više... Kroz pokušaje da sastave dijelove izgubljenih sati, pokreće se niz događaja koji postepeno otkrivaju da njihova noć nije bila samo puki “ludi provod”. U prostoriji punoj neobjašnjivih tragova i sve jačeg nepovjerenja, počinje igra istine – i laži. Svaki smijeh skriva sumnju. Svaka šala – trag. “Provod” donosi spoj humora i krimi zapleta u kojem se publika do posljednje scene pita: je li sve samo nesporazum... ili nešto mnogo ozbiljnije? I hoće li petorica prije naći odgovore ili će odgovori prije pronaći njih? - stoji u opisu predstave.
Za tekst, režiju i glumu zaslužan je cijeli ansambl, a predstava je namijenjena starijima od 16 godina. Prilog za ulaznicu je 10 eura, a rezervacije su obavezne na br. 098 829 907 (Nenad). Predstava počinje u 20 sati.
Galerija slika
Praznik rada u Mraclinu: Kolone automobila vodile su prema OPG-u Benjamin koji slavi 30 godina rada
Policija u Novom Čiču zaustavila vozača s ukinutom dozvolom i neispravnim vozilom, zaradio kaznu zatvora
Stolnoteniski prvaci iz Velike Gorice: Bila je ovo izuzetno uspješna sezone, imamo zaista talentiranu generaciju!
Pozo: Nadamo se da će Dinamovci doći malo opušteniji! Carević: I pijani...
„Gospođica Neću“ zatvara sezonu dječjih predstava u Velikoj Gorici
Turopolje slavi: Uz sportske turnire i grah, nova udruga priprema gulaš za cijelo mjesto! Zajedničkim snagama rješavaju se i problemi