Prvi put bez Sandre: "Danice" pozivaju na tradicionalni godišnji koncert
Vokalni ansambl Danice djeluje i širi radost pjesme već punih 12 godina. Ovog četvrtka podsjetit će vas da je život bolji uz pjesmu, na tradicionalnom godišnjem koncertu.
Bit će to nažalost i prvi koncert "Danica" bez neprežaljene Sandre Kulier, dugogodišnje voditeljice ansambla koja je nedavno preminula.
"Danice" su do sada imale oko 160 nastupa. Bili su to koncerti i nastupi diljem Hrvatske, Zagrebačke županije i Velike Gorice na glazbenim susretima, humanitarnim akcijama, susretima pjevačkih zborova i vokalnih ansambala s odabranim repertoarom starogradskih pjesama, duhovnim skladbama i pjesmama koje su nastale na temelju tradicijske glazbe.
Koncert slijedi u četvrtak, 29. studenog, s početkom u 19:30 sati u Domu kulture Galežnica. Ulaz je slobodan.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"