
Rani komunikacijski razvoj tema panela Europskog dana logopedije u Pučkom otvorenom učilištu
U povodu obilježavanja Europskog tjedna logopedije, 6. ožujka, u Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici, Zagrebačka ulica 37, održat će se panel rasprava na temu „Suradnja s drugim stručnjacima, roditeljima i skrbnicima”.
Cilj Europskog dana logopedije je podizanje svijesti šire javnosti o važnosti multiresorne i multidisciplinarne suradnje kao i o važnosti suradnje s neformalnim pružateljima skrbi.
Ova panel rasprava tematski je usmjerena na rani komunikacijski razvoj – „Rani komunikacijski razvoj – znakovi odstupanja“
Gosti panel rasprave su:
izv. prof. dr. sc. Maja Cepanec, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet
Maja Detelić, psihologinja
mr. sc. Ružica Vasari Talanga, dr.med.spec.ped.
Panel raspravu moderirat će Mario Dilberović, mag. logoped
Organizatori su podružnice grada Zagreba i Zagrebačke županije Hrvatskog logopedskog društva, a suorganizator Dom zdravlja Zagrebačke županije, ispostava Velika Gorica.
Pokrovitelj panela je grad Velika Gorica, a zainteresiranima posjetiteljima je ulaz besplatan.

[VIDEO] Koja majstorija s Maksimira vam je najljepša? Pršir: Osjećali smo da smo bolja ekipa i da možemo okrenuti rezultat!

Savršeni i maksimalni Divovi proslavili titulu, Kozjača je viceprvak: Đuretić najbolji igrač, Kordić iz Novog Brda najbolji golman, Galović prvi topnik Breške lige

Carević dobio potvrdu da je na dobrom putu: Netko će se naljutiti ako izdvojim, stvarno su sva tri bila gola bila sjajna

VEGASICE započinju novu, uzbudljivu sezonu i pozivaju na upise!

Velika Gorica treću godinu zaredom domaćin STEM talenata, završilo još jedno uspješno izdanje Formule Student AA

Šćitarjevo u pripremama za doček hodočasnika i tradicionalni doručak: "Naša je želja da ova tradicija živi još dugo"
