
Razgibajte se uz dobru čagu na "Hellooo festivalu"
17.07.2020. / Ivana Ćurić
U našem gradu večeras se možete opustiti na prvom open air "Hellooo festival" uz obilje dobre glazbe već od 17:30 sati.
Na terasi kafića Dobardan prvo će vas svojim odabirom zagrijati DJ Hale, u 19:30 starta Mel Camino, potom u 21 sat Retrodukcija, a za after party u 23 sata zadužena je DJ Sanja Pandurić.
- Protresimo mozgove pozitivom. Razgibajmo se i lijevo i desno i gore i dolje dobrom glazbom i čagom, a za ostalo pobrinut će se Brico & Seka, Wonderink tattoo i Dobardan-pozivaju organizatori naglašavaju kako je upad slobodan i to u inat korona virusu.
Festival se nastavlja i u subotu kada ga od 17:30 otvara DJ Miki Veliki, a potom slijede The Cleeks, Cry Babies i još jednom DJ Sanja Pandurić.
Zadnje objavljeno

Vatrogasna vježba u Čičkoj Poljani: Dobrovoljci iz devet vatrogasnih društava pokazat će sposobnost i spremnost

Novo Čiče: Policija u dva dana uhitila dva vozača zbog težih prekršaja

Mjesna samouprava: Evo tko će u naredne četiri godine voditi gradske četvrti i mjesne odbore

HDZ 17, SDP 6, MOST 2, Nezavisni 2: Ovo su izvorni mandati za Gradsko vijeće

Deglin vratio nadu u preokret, Velika Mlaka ipak u završnici poražena u Donjoj Zelini

Ivana Mlinar i Nada Finderle komentirale rezultate izbora i čestitale Ačkaru na novom mandatu
