Sigurno u srednju: Priprema osmaša za novi korak u obrazovanju
Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica otvorio je prijave za program pod nazivom "Sigurno u srednju" kroz koji se osmaši mogu dodatnopripremiti za novi koraku njihovom obrazovanju koji ih čeka sljedeće godine.
Program je namijenjen učenicama i učenicima osmog razreda osnovne škole. Cilj programa je pripremiti djecu za polazak u srednju školu kroz 12 susreta. Iskustvenim aktivnostima će se obrađivati sljedeće teme: interesi i prioriteti, organizacija učenja, socijalne vještine i upoznavanje s programima različitih srednjih škola kroz gostovanje učenika srednjoškolaca.
Voditeljica programa je psihologinja Jelena Cvetnić, a pohađanje programa je besplatno.
Prijaviti se možete na telefon 6231-734, mobitel 091/6231-734, email info@centar-dmo-vg.hr ili putem FB stranice Centra do 30. rujna 2020.g.
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču