Siniša Vuco nastupa u Ribnici na završnici MNL Turopolja i Posavine
11.08.2024. / Maja Peranić
Samu završnicu Malonogometne lige Turopolja i Posavine obilježit će koncert Siniše Vuce. Vuco će velikogoričkoj publici zapjevati u subotu 17. kolovoza, na igralištu u Ribnici s početkom u 21 sat.
Prije samog koncerta odigrat će se 13. kolo MNL-a, prema rasporedu koji donosimo u nastavku. Nakon završnih okršaja na pozornicu se penje Vuco koji će uz Total band dodatno zagrijati atmosferu vruće ljetne večeri.
"Tražena si roba u gradu", "Volim piti i ljubiti", "Crna ženo", "Siromasi", "Nek sam pijan" i mnogi drugi hitovi orit će se Ribnicom! Budite i vi tamo. Ulaz je besplatan.

naslovna fotografija: Neva Zganec/PIXELL
Zadnje objavljeno
Unutarstranački izbori u HDZ-u: Unatoč samo jednom kandidatu velika gužva na biralištu
Lučićevi dani: Predavanje i koncert posvećeni slavnom Turopoljcu
Sve o rijeci Odri i crnki - rijetkoj vrsti ribe koja u njoj obitava doznajte na predavanju u Područnoj knjižnici Galženica
Red Danice hrvatske za velikogoričke darivatelje krvi
U Mraclinu predavanje vukovarske spisateljice Tanje Belobrajdić i predstavljanje knjige “Nisu zaboravljeni – Grad heroja”
Noćas spavamo duže: Počinje zimsko računanje vremena