Slavljenički tjedan u Hribaru: Održano natjecanje „Spelling Bee“, na priredbu došao sveti Nikola
Osnovna škola Nikole Hribara ovaj tjedan velikim brojem događanja obilježava Dan škole. Uoči velike proslave, učenici 2., 3. i 4. razreda pripremili su dvije priredbe u školskom holu. Osim što su se obradovali velikom broju posjetitelja, najdraži gost im je bio sveti Nikola koji je s oduševljenjem pratio dječje pjesmice, igrokaze i recitacije naučene tijekom godine. Uvidjevši da su djeca dobra, darivao ih je i obećao da će se vratiti i sljedeće godine.

Također, povodom Dana škole 2. prosinca u prostoru knjižnice održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika Spelling Bee. Natjecalo se šestero natjecatelja u kategoriji 5. i 6. razredi (Nika Novosel 5.d, Dorian Conjar 5.c, Luka Stipaničić 5.b, Ena Vidović 6.a, Dora Cvetko 6.f, Filip Grdenić, 6.e) te šestero natjecatelja u kategoriji 7. i 8. razredi (Iris Ćavar 7.f, Mario PA Bee Harmicar 7.e, Jana Valpotić 8.g, Dora Jakus 7.a, Julija Beljo 7.b, Mila Ćurković 7.c).

Svi su natjecatelji pokazali visoku razinu znanja i koncentracije pa je natjecanje do samog kraja bilo vrlo napeto i neizvjesno. Pobjednici koji će predstavljati školu na gradskom natjecanju 12. prosinca u kategoriji 5. i 6. razredi su Dorian Conjar, Dora Cvetko i Filip Grdenić.
U kategoriji 7. i 8. razredi školu će predstavljati Iris Ćavar, Julija Beljo i Jana Valpotić.
Od srca čestitamo svim natjecateljima i pobjednicima te im želimo mnogo sreće i uspjeha u daljnjem radu.
Galerija slika
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin
Kava za mame poduzetnice ovog vikenda!
Najavljena revizija knjižnog fonda na Dječjem odjelu, odjel se privremeno zatvara za korisnike
Zagrebačka županija raspisala natječaj za dodjelu javnih priznanja
Ukrasite dom u duhu Uskrsa i proljeća dekoracijama zadrugara Centra za odgoj i obrazovanje Velika Gorica
Pijan izazvao nesreću u Zagrebačkoj ulici: Udario u vozilo na semaforu, vozačica ozlijeđena