SOS Dječje selo Hrvatska traži SOS predstavnike: "Svi možemo napraviti promjenu u nečijem životu"
SOS Dječje selo Hrvatska kao neprofitna nevladina udruga djeluje već 32 godine te osigurava najprikladniji, obiteljski oblik skrbi djeci i mladima bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Kroz SOS Dječja sela u Lekeniku i Ladimirevcima te SOS Zajednice mladih u Zagrebu, Osijeku i Velikoj Gorici udruga radi na zaštiti djece i dječjih prava, jačanju obitelji te im tako osigurava sigurno djetinjstvo i kvalitetnu budućnost. A sada traže svoje predstavnike.
Možete li zamisliti da svakoga dana na posao odlazite s osmijehom na licu, jer znate da radite za viši smisao? Plodove svog rada ubirete zadovoljnim osmijesima i pružanju sretnog djetinjstva onoj djeci koja nisu imala priliku odrastati uz biološke roditelje. Upravo takav posao radi Biljana Bencetić – SOS predstavnica za prikupljanje donacija u SOS Dječjem selu Hrvatska.

Njezina misija na ovoj plemenitoj poziciji započela je prije tri godine.
-Javljanjem na oglas kojeg sam vidjela na društvenim mrežama, započela sam svoju priču u SOS Dječjem selu Hrvatska koja i dan danas traje. Posao je to koji me ispunjava, znajući da svojim radom doprinosim širenju pozitivne priče o stvaranju bezbrižnog djetinjstva za svako dijete- naglašava Biljana te ujedno smatra kako svaka osoba ima nešto plemenito u sebi što je potiče da napravi promjenu u nečijem životu.
Dinamičan posao SOS predstavnika uključuje direktnu komunikaciju sa građanima na ulicama i gradskim trgovima, što od predstavnika zahtijeva otvorenu komunikaciju, samopouzdanje i predanost radu.

-U današnjem užurbanom vremenu, teško je pridobiti nečiju pažnju i zainteresirati osobu za naš rad te za uključenje u 'Klub prijatelja', kroz koji postaju naši redovni mjesečni donatori. Baš zato volim ovaj posao, jer znam da svi zajedno činimo promjenu u životima djece u alternativnoj skrbi-istaknula je Biljana te pozvala sve zainteresirane da i sami postanu SOS predstavnici te budu promjena koju žele vidjeti u svijetu.
SOS Dječje selo Hrvatska tijekom ožujka provodi kampanju zapošljavanja SOS predstavnika za prikupljanje donacija na području Zagreba i okolice. Cilj kampanje je informirati građane o radu SOS predstavnika, na koje načine oni mogu pomoći u radu Udruge te kako i sami mogu postati SOS predstavnici. Stoga ovim putem pozivaju sve zainteresirane da se prijave putem linka SOS predstavnici i postanu promjena u životu potrebite djece.
(SOS DSH/foto: arhiva SOS DSH)
Centar među pet najboljih u Križu: Dva zlata za Kim Kumic na Kupu Rudolfa Perešina, Sara Brletić zlatna i srebrna, dvije medalje i za Doru Paić
Razbojništvo na Šetalištu Franje Lučića: Napadnut i opljačkan strani državljanin
Kava za mame poduzetnice ovog vikenda!
Najavljena revizija knjižnog fonda na Dječjem odjelu, odjel se privremeno zatvara za korisnike
Zagrebačka županija raspisala natječaj za dodjelu javnih priznanja
Ukrasite dom u duhu Uskrsa i proljeća dekoracijama zadrugara Centra za odgoj i obrazovanje Velika Gorica