Spomen park 153. brigade HV-a prvi put u Noći muzeja
Večeras se širom Hrvatske održava 18. po redu Noć muzeja, a po prvi put u ovoj najvažnijoj muzejskoj manifestaciji pridružuje se i Spomen park 153. brigade HV-a Velika Gorica.
-Spomen park 153. brigade HV-a Velika Gorica ove godine po prvi put sudjeluje u Noći muzeja. Želimo posjetiteljima približiti program i prezentaciju sadržaja Spomen parka u Velikoj Buni i pozivamo sve građane i udruge da nam se noćas pridruže od 17 do 22 sata-poručio je Ivan Zagorac, predsjednik Udruge 153.brigade HV-a Velika Gorica.
Na adresi Filipovići 14 bit će nazočni i članovi Udruge, a posjetitelji imaju priliku obići sobu pijeteta s fotografijama poginulih velikogoričkih branitelja te prostoriju za prikazivanje dokumentarnih filmova iz ratnog puta 153. brigade HV-a Velika Gorica, razgledati ratne karte, dokumente i fotografije s bojišta. U vanjskom djelu posjetitelji mogu obići i razgledati ratne izloške duž šetnice koja je noću osvijetljena i dr.
Galerija slika
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku
Betlehemsko svjetlo na Badnjak doneseno u Gradsku upravu
Božićna poruka vlč. Norberta Ivana Koprivca: "Radosna srca slavimo Božić!"
Tradicionalni koncert "Božić u Gorici": Radost blagdana uz pjesmu zborova, KUD-ova, solista i goričkih glazbenika
Na Štefanje nam svira i pjeva Siniša Biško: „Mogu reći da jedva čekam”
Loptom preko granice: Mladi gorički rukometaši stekli vrijedno iskustvo, hrvatski reprezentativac Mario Šoštarić održao im motivacijski govor