Novosti Sport Događanja

Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine

19.08.2026. / Redakcija

Općina Pokupsko na blagdan Velike Gospe svečano je proslavila svoj Dan. Tom prigodom održano je misno slavlje te su u spomen na poginule branitelje u Domovinskom ratu položeni vijenci i svijeće.

Proslava je uveličana i svečanom sjednicom općinskog vijeća kojoj je u ime Zagrebačke županije nazočio zamjenik župana Ervin Kolarec, ujedno i izaslanik predsjednika Vlade RH.

Čestitavši Dan općine, Kolarec je istaknuo da je Zagrebačka županija kontinuirano partner Općini u brojnim projektima – od gospodarstva, poljoprivrede i obrazovanja do prometne infrastrukture. Posebno je izdvojio obnovu cesta nakon potresa, ulaganja u školu i sportsku dvoranu, naglasivši da su ulaganja u djecu i mlade ulaganja u budućnost općine i Zagrebačke županije.

 

(foto: Općina Pokupsko)

Galerija slika

Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine Svečano u Pokupskom na Veliku Gospu: Proslavljen Dan općine

Podijeli