
Svijeće, cvijeće i molitve za pokojne na goričkim grobljima
Svih onih koji nisu više s nama, posebno se prisjećamo danas, na Dušni dan, no kako je blagdan Svih svetih neradni dan u narodu je odavno uvriježeno da baš tog dana pohodimo grobove naših najmilijih i ukrasimo ih cvijećem i svijećama. Tako je bilo i jučer na goričkim grobljima.
Na Sisvete su predstavnici Grada Velike Gorice položili vijenci kod spomenika golubice u čast svim velikogoričkim braniteljima te su zapaljene svijeće i kod središnjeg križa na Gradskom groblju za sve koji tamo počivaju.
Uz svete mise koje su se slavile na čast svih svetaca Velikogoričani su tijekom cijelog dana pohodili posljednja počivališta onih koji nisu više uz nas, nerijetko se upravo u toj prilici susreću stari prijatelji i rođaci koje je nakon dugo vremena spojilo upravo odavanje počasti preminulima.
Galerija slika

Nastavlja se ciklus besplatnih edukacija o financijskoj pismenosti i upravljanju novcem

"Putevima Domovinskog rata": Velikogorička UHBDR - Zračna luka Zagreb posjetila Aljmaš i Vukovar

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!
