
Svjetski folkloraši večeras i sutra nastupaju u Gorici
Nakon službenog otvorenja 18. međunarodnog festivala folklora u organizaciji FA Turopolje večeras i sutra goričku publiku očekuju živopisni nastupi folkloraša iz raznih zemalja.
Ove godine FA Turopolje ugostio je FA „Hrvatska zora“ iz Melbourna, FA „Horo“ iz Sofije, Bugarska, Folklorna grupa „Heloldo Wilaria“ iz Holtzwihra u Francuskoj, FA „Pletenka“, iz Bitole u Makedoniji te FA „VÁH“ iz Púchova u Slovačkoj. Oni će večeras u revijalnom dijelu Festivala nastupiti u dvorani Gorica s početkom u 20:30 sati.
Iste grupe uz Kulturno-umjetničko društvo „Preporod“, iz Dugog Sela te Folklorni ansambl studentskog kulturno-umjetničkog društva „Ivan Goran Kovačić“ iz Zagreba sutra će sudjelovati u službenom nastupu koji počinje također u 20:30 u dvorani Gorica.
U slobodnom dijelu programa nastupit će i domaćin FA „Turopolje“, a ulaz je slobodan.

Počinje nova stolnoteniska sezona: Poziv svim navijačima da nam budu vjetar u leđa, kada je najpotrebnije

VVG organizira pripremna predavanja za brucoše

Okuje u znaku obilježavanja sto godina djelovanja Dobrovoljnog vatrogasnog društva

Provalio u prostorije Općine Pokupsko i ukrao djelatnicama novčanike

Nakon svadbenog veselja uslijedio šok na parkiralištu

Učestale provale u trgovine i kafiće na velikogoričkom području
