
Traži se "Turopoljski slavuj": Zapjevajte na večeri karaoka u CB Chelos
Karaoke su postale globalni fenomen, koji već godinama privlači ljubitelje glazbe svih dobnih skupina i razina iskustva. Ovaj oblik zabave omogućuje svakome da zasvijetli na pozornici, uživa u pjevanju omiljenih hitova i dijeli nezaboravne trenutke s prijateljima i obitelji. U tom duhu, Velika Gorica se sprema za jedinstvenu večer zabave uz karaoke!
U subotu, 9. studenog, s početkom u 20 sati u Caffe bar Chelos, održat će se "Turopoljski slavuj" – događaj koji nudi priliku svim ljubiteljima pjevanja da pokažu svoj talent na pozornici.
Svi su dobrodošli, bez obzira na to jeste li iskusni izvođač ili jednostavno uživate u pjevanju iz gušta. Očekuje vas prijatna i opuštena atmosfera, dobra glazba i svijetla pozornica, koja će svakome omogućiti da zasja. Kroz ovu večer, organizatori žele stvoriti prostor u kojem će sudionici imati priliku izraziti se, zaboraviti na stres svakodnevice i zabaviti se u društvu drugih zaljubljenika u mikrofon i pjesmu.
Ne propustite priliku da postanete dio ovog uzbudljivog glazbenog doživljaja! Karaoke noć "Turopoljski slavuj" nudi savršenu priliku za opuštanje i druženje s prijateljima, a uz podršku publike koja će zasigurno uživati u svakom nastupu. Pripremite svoje omiljene pjesme, zgrabite mikrofon i pokažite svoj talent na pozornici. Ova večer obećava mnogo smijeha, odlične glazbe i nezaboravnih trenutaka koje ćete pamtiti cijeli život.
Prijaviti se možete preko društvenih stranica caffe bara Chelos i na šanku.
(promo)

ZET objavio izmjene u autobusnom i tramvajskom prometu povodom svečanog mimohoda u čast VRO Oluja

Hrvatske vode u pripremama za čišćenje rijeke Odre u Čičkoj Poljani

Pripremite se za državnu maturu na Veleučilištu Velika Gorica

Anto Joskić i organizirao i osvojio Umag: Atmosfera je bila nevjerojatno pozitivna i ove godine nas je gledalo više ljudi nego ikad prije!

Blagdan Gospe Snježne i Dan mjesta proslavite u Dubrancu: „Župa ponovno živi i Gospa nas sve zove”

Hrvatska reprezentativka: Udarnica Luna Gojak na završnim pripremama prije početka Europskog prvenstva u Crnoj Gori
