Turopolje: Prvi sajam rabljene ribičke opreme
16.03.2018. / Ivana Ćurić
ŠRK Ribomanija iz Turopolja poziva na prvi sajam rabljene ribičke opreme koji će se održati ove nedjelje, 18. ožujka, u društvenom domu Turopolje.
Svi koji imaju višak ribičke opreme, a više im ne treba, bez ikakve kotizacije mogu doći u Turopolje, izložiti i prodati je. Isto tako možda baš na ovom sajmu pronađete ono što vam nedostaje za vaš rekreativni ribolov u kojem se želite okušati. Sajam počinje u 10 sati.
Iz Ribomanije najavljuju kako pripremaju nešto za "zagristi" i "okrjepiti se", a u šali dodaju bit će i "ribičkih priča".
Zadnje objavljeno
Mjesec turnira za mlade nade na goričkim terenima: Pokazali su odličan tenis, a prije svega sportsko ponašanje i fair-play
Projekt „Budući inovatori“ u DV Lojtrica djeci približava STEM kroz igru
Dani otvorenih vrata OPG-a Benjamin povodom 30. obljetnice rada: Radionice za djecu i bogata ponuda biljaka
VE-GO-RA organizira radionicu: "Kako do potpore za samozapošljavanje u 2026. godini?"
Jubilarni Ars Organi Sisciae u Velikoj Gorici: Koncert u crkvi bl. Alojzija Stepinca
Održan koordinacijski sastanak s predstavnicima braniteljskih udruga ususret Danu branitelja grada Velike Gorice