Turopoljsko božićno čudo: U ‘Djedomobilu’ dijelili poklone po naselju
-Prilikom uobičajenog preleta Djeda Božićnjaka iznad Turopolja u smjeru južne hemisfere došlo je do nenadanog kvara na njegovim saonicama i prisilnog slijetanja u šumu Turopoljskog luga- objavili su jutros mještani Turopolja te ispričali svoje jučerašnje božićno putovanje.
Naime, Vatrogasci DVD-a Turopolje, njihovi sportski prijatelji iz NK Turopolje i članovi Mjesnog odbora u večernjim satima zajedničkim su snagama od vatrogasnog vozila napravili improvizirani ‘Djedomobil’ te krenuli u vožnju po Turopolju.
Vatrogasno vozilo napunili su poklonima koje su podijelili dječici u Turopolju i pritom izmamili brojne osmijehe na lica mještana.
-U sveopćoj žurbi i metežu postoji mogućnost da je Djed preskočio darivati koje dijete, ali je obećao da će ispitati svoje vilenjake i u povratku prema Sjevernom polu darivati iste- dodali su iz Turopolja.
Foto: Turopolje/Facebook
Galerija slika
Veliki susjedski derbi Lukavca i Lomnice za kraj sezone, Klas u Mičevcu čeka Gradiće
Fešta u Leknenom: Posavec slavi titulu prvaka
Emotivan odlazak kapetana: Igor Hajduk se u svom stilu oprostio od nogometa - pogotkom
Krenula "Mala škola turopoljskog dijalekta": "Naš jezik se najbolje štiti i čuva kroz generacije koje tek dolaze"
Hanka Paldum pjesmom rastjerala kišu! Publika uživala u prvom koncertu kraljice sevdaha u Velikoj Gorici
Lipanjski "Petek na Gorice" u još bogatijem izdanju i na drugoj lokaciji: Cvijeće, delicije, rukotvorine i posebna humanitarna priča