
U srijedu besplatan upis u Gradsku knjižnicu
Ako niste član Gradske knjižnice, a željeli biste to postati, ili možda učlaniti svoje dijete, ova srijeda pravo je vrijeme. Naime, povodom svog Dana Gradska knjižnica Velika Gorica poklanja besplatan upis svima koji se po prvi put učlanjuju u knjižnicu.
-U srijedu 8. ožujka 2023. povodom Dana Gradske knjižnice Velika Gorica poklanjamo besplatan upis za nove članove, odnosno za sve osobe koje se na taj dan po prvi put upisuju u knjižnicu. Za upis je potrebno donijeti i predočiti osobnu iskaznicu odnosno zdravstvenu iskaznicu za djecu. Članstvo vrijedi godinu dana od dana upisa, a članska iskaznica može se koristiti za posudbu knjiga i korištenje drugih usluga knjižnice u sve tri lokacije-poručili su iz Knjižnice.
Upisi će se vršiti u Središnjem odjelu za odrasle, u Područnoj knjižnici Galženica i u Dječjem odjelu tijekom radnog vremena knjižnice od 8.00 do 19.30 sati.
-Napominjemo kako će knjižnica tog dana biti zatvorena od 12.30 do 15.30 sati zbog stručnog usavršavanja djelatnika-dodaju iz Gradske knjižnice.

Mičevec slavi Dan mjesta i 30 godina KUD-a: "Kultura i industrija cvjetaju, no želimo da se nam se više ljudi doseljava"

Operativne snage svoju spremnost i suradnju provjerit će vježbom "Prometna nesreća Velika Gorica 2025"

Etno udruga organizira tradicionalnu manifestaciju „Jesen u Kurilovcu” uz izložbu „Steklovijne i posudje”

Nova sportska oprema u Gimnaziji Velika Gorica: Rotary klub i bivši gimnazijalci udružili se u poticanju izvrsnosti

Kurilovec veliko gradilište: Provode se projekti vrijedni osam milijuna eura

Vikend akcija policije usmjerena na vozače pod utjecajem alkohola i droga
