U trodnevnoj akciji darivanja krvi prikupljeno 209 doza! Odazvali se i novi darivatelji
28.06.2024. / Maja Peranić
Još jedna uspješna akcija dobrovoljnog darivanja krvi je iza nas. Gradsko društvo Crvenog križa kroz tri dana prikupilo je više od 200 doza ove dragocjene tekućine. Darivanju je pristupilo i 9 osoba koje su krv darovale prvi puta.
-I ovu smo akciju darivanja krvi završili sa sjajnim rezultatom! Prikupljeno je 209 doza krvi. Uz naše darivatelje koji kontinuirano daruju krv, ovaj se mjesec pozivu na darivanje odazvalo i 9 novih darivatelja - izvijestili su iz Crvenog križa Velika Gorica.

foto: GDCK Velika Gorica
Zadnje objavljeno
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina