Učenici "Kvaternika" treći na Festivalu matematike!
Učenici Osnovne škole Eugena Kvaternika po prvi su put sudjelovali na Festivalu matematike i osvojili zavidno treće mjesto.
4. Festival matematike Varaždinske županije održan je 5. travnja, a okupio je preko 1000 učenika iz cijele Hrvatske. Riječ je o velikoj smotri matematičkog znanja, vještina, stvaralaštva, kreativnosti i inovativnosti učenika i učenica osnovnih i srednjih škola.U zavidnoj konkurenciji natjecala se i ekipe OŠ Eugena Kvaternika čiji su se članovi u Veliku Goricu vratili okićeni brončanim medaljama.

Grupu naziva "Kvatrići 1" činili su učenici Maša Strineka 2.a, Vedran Moguš 2.a, Iskra Strineka 1.b i Adam Naglić 1.b, te osvojili 3. mjesto dok su drugu grupu "Kvatrići 2" činili Josip Baćak 2.a, Marko Bilić 2.a, Bruno Crnogaća 1.b i Bruna Markov 1.b koji su osvojili 7. mjesto.

Učenici su nastupili pod vodstvom učiteljice Marice Kupine i učiteljice savjetnice Marine Mužek. Čestitamo!
Galerija slika
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj