Udruga invalida rada organizira besplatno predavanje „Dopunsko zdravstveno osiguranje”
Udruga invalida rada Zagreba u četvrtak 18. rujna u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica organizira predavanje na temu „Dopunsko zdravstveno osiguranje”. Predavanje počinje u 16:00 sati, a vodit će ga Ivana Unger, mag. iur., savjetnica.
Na predavanju će Ivana Unger objasniti pojam i svrhu dopunskog zdravstvenog osiguranja, kao i tko je sve potencijalni korisnik osiguranja i tko može isto ostvariti na teret državnog proračuna, i tko je pružatelj usluge dopunskog zdravstvenog osiguranja.
-Pozivamo sve zainteresirane građane Velike Gorice i okolice da nam se pridruže na predavanju - poručili su organizatori.
Ulaz je slobodan za sve posjetitelje.
Predavanje je dio projekta "Zdravi i sigurni - šesti elementi". Projekt je to Udruge invalida rada Zagreba, odobren u okviru Javnog poziva za dodjelu financijskih potpora za programe/projekte udruga iz područja socijalno-humanitarne i zdravstvene djelatnosti te braniteljskih udruga od interes za grad Veliku Goricu u 2025.

Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo