Udruga VG Branitelji pobjednik tradicionalnog turnira u kuglanju
U organizaciji Nezavisnih dragovoljaca Hrvatske, Podružnice Velika Gorica, i pod pokroviteljstvom NDHZŽ održan je 19. tradicionalni turnir u kuglanju u "Spomen na poginule branitelje Velike Gorice".
Nakon prigodnih riječi predsjednika NDHZŽ Željka Cesarca, turnir je otvorio predsjednik podružnice Božidar Povoljnjak.

Na turniru je najuspješnija bila ekipa Udruge VG Branitelji. Drugo mjesto je osvojila Udruga udovica poginulih branitelja Velike Gorice, a treće mjesto NDHZŽ-VG. Najuspješniji su dobili medalje i pehare, a svaki sudionik dobio je majicu.

Ovakvi turniri mjesta su na kojima se branitelji i članovi njihovih obitelji nastavljaju družiti i evocirati svoje uspomene, njegovati prijateljstva i zajedništva u miru.

U spomen na one koji više nisu među njima, delegacija udruga je položila cvijeće i zapalila svijeće ispred Spomenika "Golubica".
(foto: NDHZŽ)
Galerija slika
Policija najavila preventivno-represivnu akciju: Vozači, pripazite na prometne propise
Promocija knjige "Velikogoričke priče" Sandre Sarije u Dvorani Gorica
Dokumentarna izložba "Medicina u Turopolju" otvorena u Interpretacijskom centru Muzeja Turopolja
U Kobiliću gorjela fasada kuće
Veliki Go turnir povodom Dana grada u Velikoj Gorici okupio igrače iz čak 17 zemalja
Miljković: Dobru igru iz prvog dijela nismo uspjeli kapitalizirati s više razlike...