Uplovite u svijet poezije
Nakon jučerašnjeg, trećeg predavanja iz serije Kvant znanosti Alana Petranovića na kojemu se pričalo o narcizmu i Trumpu, večeras vas u Goričkom klubu mladih, u 19:30 sati, očekuje ugodno druženje na terasi uz čitanje poezije.
Svoje autorske pjesme s vama će podijeliti Goranka Dimoski, Zlatko Majsec, Petra Matić i Sunčana Šafranić.
-Dođi na terasu Doma kulture i uplovi u malo drugačiji svijet. Svijet poezije. Svijet u kojem je sve moguće i dopušteno. Jer poezija je življa nego ikad! Piše se, čita, upija, voli se i dijeli. Dođi, udobno se smjesti na našu ugodnu terasu i dočekaj zalazak sunca uz autorske pjesme. Pobjedi te strašne stepenice, popni se na krov i dopusti da ti uljepšamo večer. A ako i sam/a u tajnosti pišeš i želiš se okušati u čitanju, prijavi se s najdražom pjesmom i aktivno sudjeluj i ti- poručuju iz GKM-a.
Jake goričke snage: Luka Vrzić s U-19 reprezentacijom lovi nastup na Euru, važan dio U-17 Hrvatske su Lovro Lojen, Juraj Frigan i Mihael Kelava
Najvažnija utakmica kvalifikacija: Olić računa na Antu Kavelja iz Gorice za okršaj s Turskom u Osijeku, Cundeković dobio 'pretpoziv'
Utakmica sezone za goričke odbojkaše: Izravan okršaj sa Splitom u borbi za plasman u Superligu
Carević: Osijek je 'prodisao', ali bit će prostora i za neke naše 'manevre', bit ćemo i mi opasni
Međunarodno priznanje za održivost Zagrebačke županije i novi projekt "Let it BEE" koji spaja Hrvatsku i Sloveniju
Bivši igrač Gorice zvijezda 3x3 košarke: Poseban je to gušt