
Večer za najmlađe u Kučama: Kino pod vedrim nebom
13.08.2025. / Maja Peranić
Plemenita opčina turopoljska – Sučija Kuče organizira posebnu večer za najmlađe.
Pod vedrim nebom, u dvorištu stare škole, večeras vaši mališani mogu uživati u kinu pod zvijezdama! Bit će prikazan animirani film o avanturama omiljenih žutih junaka – Malaca.
Projekcija počinje u 20, 30 sati kod Stare škola u Kučama, a za sve male gledatelje osigurane su kokice i sok kako bi filmski doživljaj bio potpun.
No, broj mjesta je ograničen pa je mjesto potrebno rezervirati na e-mail: toni.bozuric@gmail.com ili na broj 099/4938-171.
-Neka se i naši najmlađi opustie i uživaju u večeri smijeha i dobrog raspoloženja-poručili su organizatori.
Zadnje objavljeno

Svečana misna slavlja i tradicionalno proštenje povodom blagdana Velike Gospe u Vukovini, stižu hodočasnici iz svih krajeva Hrvatske

I ove godine se u Okuju igra 'za našeg Peru': Bliži se novo izdanje Memorijala Petar Bartolić, još je par slobodnih mjesta

Večer za najmlađe u Kučama: Kino pod vedrim nebom

Potvrđen dolazak slovenskog desnog beka: Odluku sam donio bez puno premišljanja

Uskoro jesenski upisni rok u srednje škole, evo u kojim goričkim školama ima mjesta

Uoči blagdana Velike Gospe duhovna obnova u župi Pokupsko, noćni križni put u Roženici
