Veterani iz 153. brigade HV-a pozivaju na tradicionalni 29. koncert u čast hrvatskim braniteljima
Općina Kravarsko, Zdrug hrvatske obrane Nikola Šubić Zrinski, Udruga pripadnike 153. brigade HV Velika Gorica i Radna jedinica Glazba HRT-a pozivaju na tradicionalni 29. koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije u čast hrvatskim braniteljima.
Ovogodišnje izdanje koncerta održat će se 21. veljače s početkom u 18 sati u župnoj crkvi Uzvišenja Svetog Križa Kravarsko.

Orkestar će i ovog puta nastupiti pod dirigentskom palicom maestra Siniše Leopolda, a s obzirom da organizatori uvijek nastoje biti malo drugačiji i malo svježiji pa shodno tome dovedu nove soliste, sasvim je sigurno da vas i ovog puta na očekuju poznata lica hrvatske glazbene scene koja će se zajedno s vrhunskim izvedbama Tamburaškog sastava HRT-a pobrinuti za uvijek jedinstven doživljaj.
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!
TKD Velika Gorica među najboljima u Europi: Fantastična Lejla Lea Kajfeš brončana na kontinentalnom klupskom prvenstvu, Paula Kučiš i Matej Turković sjajni peti!
Svojevremeno najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica