VIDEO Grupa Kings zasvirala iz karantene, dečki izveli svoj hit 'Najbolja' i najavili nove pjesme!
23.04.2020. / Petar Brnada
Velikogorička grupa Kings pridružila se brojnim hrvatskim glazbenicima koji posljednjih tjedana sviraju i pjevaju iz karantene, to jest iz svojih domova, pa su tako odsvirali svoj hit 'Najbolja'.
-Vrlo smo ponosni kako na pjesmu tako i na uradak. Trenutno su u završnoj fazi nove pjesme koje budu izašle nadamo se što prije iz karantene- otkrili su dečki.
Kako dečki zvuče u ovom nesvakidašnjem izdanju provjerite u videu.
Zadnje objavljeno
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga
Tjedna akcija goričke policije: Gotovo 50 prekršaja vozača, više od pola zbog brzine
Pijan galamio i razbijao po lokalu u Šćitarjevu, policija ga uhitila