
'Vidovi dani' večeras u Mraclin donose tamburaše, a sutra večer vokalnih sastava
U sklopu cjelotjedne manifestacije Vidovi dani koja se u Mraclinu održava od 10. do 16. lipnja, večeras vas očekuje tradicionalna tamburaška večer, koja je već postala svojevrsni mraclinski brend.
Tako ćete na pozornici ponovno moći vidjeti preko 40 mraclinskih tamburaša među kojima su TS Lajbeki, TS Alibi, TS Modra Galica, TS Takt, TS društva Dobre duše, veliki orkestar KUD-a „Dučec“, tamburaški pomladak KUD-a „Dučec“, te susjedi i prijatelji iz Buševca TS Harmonija.
Tamburaška večer započet će u 20:30 sati, a održat će se u Društvenom domu u Mraclinu.
Sljedeće večeri, u petak 14. lipnja, održat će se „Večer vokalnih sastava“ na kojem će nastupiti Vokalisti svetog Josipa iz Župa Navještenja Blažene Djevice Marije iz Velike Gorice, ženska klapa Kolapjanke iz Siska, KUD „Nova zora“ Donja Lomnica, VIS Jane te ženska vokalna i tamburaška skupina KUD-a Dučec.
Večer vokalnih sastava također će se održati u Društvenom domu te će se započeti u 20:30 sati.

Caffe bar Gem i ove godine u znaku Oktoberfesta: Ne propustite bavarski ugođaj u Velikoj Gorici

Nepoznati dobročinitelj u Velikoj Gorici plaća račune umirovljenicima: "Takvi ljudi vraćaju vjeru u dobrotu i pokazuju da još uvijek ima onih koji misle na druge"

Pri kraju berba grožđa u Vukomeričkim goricama: Vina bi trebala biti vrhunske kvalitete

Pridružite se radionici turopoljskog dijalekta „IŽA“ koju organizira KUD „ČIČE“

"Budi pozitivan primjer": Traju Dani sigurnosti u prometu, aktivnosti usmjerene na djecu i roditelje

Novi početak u 2. ŽNL Istok: Mlada momčad Vatrogasca vodila na poluvremenu, ali na kraju ostala bez bodova
