
Volonteri apeliraju: Velika potreba za grijalicama, vrećama za spavanje, dekama
01.01.2021. / Petar Brnada
Gorički volonteri koji ovih dana intenzivno pomažu stanovnicima područja pogođenih potresom javljaju da u ovome trenutku na terenu najviše nedostaje grijalica, deka, vreća za spavanje, pa vas pozivaju da ukoliko imate viška navedenih stvari da ih donirate.
-Zbog potrebe za vrećama za spavanje, dekama, jastucima i grijalicama na području stradalih naselja na širem velikogoričkom području i području okolnih općina, mole se svi građani koji raspolažu navedenim stvarima da ih ustupe na korištenje- priopćili su iz Grada Velike Gorice.
Javiti se možete na broj 099 381 3821.
Zadnje objavljeno

Anto Joskić i organizirao i osvojio Umag: Atmosfera je bila nevjerojatno pozitivna i ove godine nas je gledalo više ljudi nego ikad prije!

Blagdan Gospe Snježne i Dan mjesta proslavite u Dubrancu: „Župa ponovno živi i Gospa nas sve zove”

Hrvatska reprezentativka: Udarnica Luna Gojak na završnim pripremama prije početka Europskog prvenstva u Crnoj Gori

FA Turopolje na otvorenju 55. Međunarodnog festivala Ilindenski denovi u Bitoli

Požar u Sopu Bukevskom progutao Stjepanovu kuću, vatrogasci i mještani pokrenuli humanitarnu akciju

Velikogorička Udruga pripadnika 153. brigade HV-a obilježila četvrt stoljeća: „Održavamo sjećanja i istinu o Domovinskom ratu“
