
Wanda Lavanda zabavljat će vas u novoj predstavi
15.02.2018. / Ivana Ćurić
Ove nedjelje u 17 sati u dvorani Gorica najmlađe očekuje predstava Wanda Lavanda.
U izvedbi Gradskog kazališta lutaka Rijeka glavni lik ove priče je ovčica Wanda koja se zbog svoje šarene vune ističe među ostalim životinjama i svojim neobičnim izgledom odstupa od svoje okoline i prijatelja.
Iako je njezina posebnost izdvaja, s vremenom počinje shvaćati da to nije njezina mana već prednost. Ovo je priča o toleranciji i uvažavanju različitosti koja će djeci od najranije dobi pomoći naučiti važnost prihvaćanja drugačijih od sebe.
Glume Petra Šarac, Zlatko Vicić i Vanja Jovanović.
Zadnje objavljeno

Hrabra Gorica prvi put u povijesti slavila na Maksimiru: Pozo i Trontelj junaci, bezidejni Dinamo zasluženo ostao bez bodova

Pobjedničko otvaranje sezone: Marko Grubišić predvodio strijelce, Gorica u završnih desetak minuta slomila otpor Rudara

Može li Gorica pokvariti Dinamovo slavlje?

Velika Mlaka sigurnom pobjedom nad obrezinskom Mladosti predvodi 1. ŽNL, sjajna partija Turopolja i preokret za prvo slavlje!

Petar Krasnić zabio za gostujuće slavlje Turopoljca i vrh ljestvice, Jelačić ostao bez pobjede u Laduču

U Velikoj Mlaki obilježena 30. obljetnica pogibije hrvatskog branitelja Josipa Zidara
