Za Dan planeta Zemlje više cvijeća i manje smeća: Mještani Turopolja organiziraju akciju čišćenja svog mjesta
Mještani Turopolja odlučili su obilježiti Dan planeta Zemlje akcijom čišćenja svog mjesta. Na inicijativu Mjesnog odbora, Udruga žena TUR, DVD Turopolje, NK Turopolje, Udruga umirovljenika, ŠRK Ribomanija, belot klub Turopolje te učitelji i učenici područne škole Rakitovec okupit će se ovu subotu, 22. travnja, kako bi uljepšali svoje mjesto i uz to se družili.
Okupljanje će početi u 8 sati kod društvenog doma uz piće dobrodošlice i zajutrak, gdje će se objasniti 'ratni' plan, a sama akcija počinje od 8:30. Čišćenje bi trebalo biti završeno do 11:30 sati, kada će se svi ponovno okupiti od društvenog doma te sakupiti prikupljeni otpad na dogovoreno mjesto.
Uz podršku Grada i VG Čistoće, osiguran je gablec, rukavice i vreće za otpad.
Dođite i uživajte u društvu radeći nešto korisno!
Galerija slika
Poraz za kraj prvog dijela sezone: Bivši napadač Gorice donio slavlje Rijeci, Carević se nada pojačanjima u zimskom prijelaznom roku
Dvorište u Novom Čiču prozor je u pravu Božićnu bajku, a sve je to djelo ručica malih "Cofleka"
Požar u Bukovčaku, gorjela drvena kuća
Uzgoj božićnih drvaca u okolici Pokupskog traje već pola stoljeća: Običnu smreku zamijenila je nordijska jela
[VIDEO] Ante ponovno 'trpa': Golčina iz voleja i realiziran kazneni udarac za važno slavlje uoči Božićnih blagdana
Turopoljsko srce kuca i dalje: Licitirajte za potpisani dres Luke Modrića, VG Sport Caffe osvojio tradicionalni humanitarni malonogometni turnir