Za željne znanja nema zime: Naučite ekspresno svirati gitaru na intenzivnom tečaju u POUVG
08.02.2022. / Maja Peranić
Tijekom zimskih praznika, od 21. do 25. veljače Pučko otvoreno učilište Velika Gorica organizira intenzivni tečaj gitare pod nazivom „Nema zime”. U samo pet dana, u 10 školskih sati polaznici mogu savladati sve važnije tehnike sviranja električne i klasične gitare te naučiti svirati uz popularne pjesme po izboru.
Na tečaj se mogu upisati početnici, ali i polaznici s predznanjem. Nastava je u potpunosti prilagođena znanju, brzini i afinitetima polaznika.
Sve o tečaju možete doznati ovdje, a moguće ga je uplatiti na blagajni Učilišta ili online putem webshopa od 7. veljače.
-Dođi u POUVG i nauči svirati gitaru jer kod nas NEMA ZIME-poručuju iz POU-a.
FOTO: Dejan Rakita/Pixell
Zadnje objavljeno
Počeli upisi u Školu mjuzikla Anine glazbaonice
Bartolovo u Kostanjevcu: Postavljen klopotec koji će čuvati grožđe od ptica
Polet i Gorica slavili na Memorijala Stjepan Kovačić - Pero u Buševcu: Posebna zahvala svim volonterima, bez vas ne bi bilo turnira
Bez ijednog poraza do zlata: Velikogoričke odbojkašice na pijesku najbolje u Hrvatskoj, Nika i Petra Pocrnić uzele i titulu viceprvakinje
Francuski veznjak mogao bi biti veliko pojačanje
Magdalena iz Šiljakovine pobijedila na Festivalu pijeska u Ninu: Impresivnom skulpturom dinosaura oduševila žiri